A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Druhý graf z bakalářské práce

 | 28.2.2007

Tak jsem zase trošku pokročil a máme tu další graf z mé bakalářské práce. Tentokráte již trošku barevnější a ještě vám k tomu ukážu i zdrojový kód, pomocí kterého se zavolá onen Serverový ovládací prvek, který graf generuje. U tohoto grafu jsou ještě zobrazeny inflexní body a je zde pouze jeden graf, ale určitě je vidět, že grafů lze do obrázku přidat více.

Druhý graf <cc1:WebGraphs ID="WebCustomControl1" Text="Text" runat="server" Height="300px" Width="500px" Padding="25" Theme="default">
     <Graphs>
         <cc1:Graph color="DarkGreen" from_x="-1" from_y="-1.2" function="cos(x)" to_x="6" to_y="1.2" size="1" inflex="true" />
     </Graphs>
</cc1:WebGraphs>

Ještě pořád je na čem pracovat, hlavně je potřeba optimalizovat zobrazování inflexních bodů a extrémů a snížit dobu generování grafu a zavést podporu pro skiny a datové vazby. Však vám zase příště něco ukážu ;o)

Příspěvek vyšel ve Středu 28.2.2007 18:02 v kategorii Programování a byl 20663x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] ObiSkyWalker | 7.3.2007 17:48

Gravatar pro ObiSkyWalker Od minulé verze to vypadá znatelně lépe (graficky). Ten kód mi připomíná něco velmi podobného, co používám v Textpatternu.

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006