A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Hledám přivýdělek ke studiu

 | 12.9.2007

Vzhledem k tomu, že peněz není nikdy dost a rodiče mě už živí dlouho, tak jsem se rozhodl, že si najdu nějaký přivýdělek ke studiu. Pokud by jste o něčem někdo věděli nebo dokonce měli nabídku, tak dejte vědět. Mělo by to být v Olomouci a v Informatickém oboru, abych měl i nějakou zajímavou praxi až bude moje studium u konce.

Co ovládám?

Asi největší měrou následující jazyky:

Bavila by mě i grafika a webdesign:

Něco bych už umět měl, nedávno jsem se stal bakalářem v oboru Informatika na UP v Olomouci.

Příspěvek vyšel ve Středu 12.9.2007 12:52 v kategorii Ostatní a byl 19148x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] Andy | 20.9.2007 19:23

Gravatar pro Andy proč si nedáš na web adsense? údajně se tím dá docela dobře přivydělat...

[2] Človíček | 20.9.2007 19:47

Gravatar pro Človíček To Andy: Mám tady adFOX a Adsense zase o tolik větší výdělek neudělá a těch pár korun co to dá, by mi nijak nestačilo. Je pravda, že zde můžu mít oboje, ale to míru kliků nijak nezvětší. Navíc hledám přivýdělek s praxí, což mi sebelepší reklama nedá. Ale díky za názor.

[3] AliGee | 15.10.2007 17:05

Gravatar pro AliGee Znáš systém WON? Asi jo, co? ...ale pokud ne a chceš se o tom dozvědět víc, tak mi napiš na můj mail a pošlu ti bližší informace. Lze vydělat i 15 000 Kč a nejde o žádné posílání reklamy. Osobně vyzkoušené.

[4] rado | 16.10.2007 18:12

Gravatar pro rado Posli mi na maila referencie z oblasti PHP a MySQL. Najlepsie ak si robil nejaky web ktory podporuje tvorbu uzivatelskych uctov a podobne... Cca o 2 mesiace planujeme nejake projekty... rozpocet sice bude maly, ale na privyrobenie bude dost.

[5] Človíček | 16.10.2007 18:22

Gravatar pro Človíček Viz. http://weblog.clovicek.net/prispevek-tak-uz-mam-i-zamestnani.html jistotu jsem získal až dnes, proto jsem to nenapsal dříve.

[6] Radek Císař | 20.11.2007 15:44

Gravatar pro Radek Císař Zdravim. Vzhledem k tomu že máte praxi s používáním PHP, tak jsem Vás chtěl požádat o laskavost. Nemám s PHP skoro žádné zkušenosti, HTML zatim jen okrajově a nikde na internetu jsem kompletní řešení nenašel. Chtěl bych si na svoje stránky dát formulář pro odesílání emailů - podobný jako je tento. TO by nebyl až takový problém,ale horší je že bych tam chtěl i možnost odesílání přílohy k oné zprávě. Nebylo by možno mi zaslat nějaký funkční kód? děkuji. S pozdravem Radek Císař

[7] klara | 22.1.2008 23:20

Gravatar pro klara Ahoj promin ,že rusim. Nemas zajem si vydelat po internetu slusne penizky?Nerikam ,že vydelas hodne ,ale nejakou tu korunku si mužes vydelat ihned a vlastne bez prace ...Jestli mas zajem vice informaci je na http://info-mail.er.cz/pages/index.php?refid=milunkaandula .Preji Hezky zbytek dne Klárka

[8] Pavla | 5.2.2008 19:35

Gravatar pro Pavla Zkus tohle :-)

[9] Šárka | 5.7.2008 10:14

Gravatar pro Šárka Vydělávejte pomocí internetu jako já.Stačí se zaregistrovat na: http://www.artis.blue4net.cz/text/uvod
a můžete ihned začít vydělávat.Vyplácení je měsíční.Při pasivní spolupráci vyděláte až 3000kč a při aktivní spolupráci můžete mít až 60tis.Po registraci dostanete vlastní stránky,přes které budete vydělávat,tak neváhejte a využijte šance,která se vám nabízí.Vše je zdarma - vy jen vyděláváte.

[10] Jana | 31.3.2009 12:58

Gravatar pro Jana Dobrý den, nabízím možnost spolupráce u společnosti Synergy, která bude v květnu vstupovat na český trh. Před registrace je bez vstupních poplatků a před registrovaní mají zajištěno pevné místo ve stromě a od prvního dne mohou vydělávat. Detailní přehled informací je na webu: www.synergyworld.webnode.cz Po velikonocích se bude konat informativní schůzka, která je na několika místech v čr. Tato schůzka je jen pro pozvané a je zcela zdarma. Pokud byste měl zájem pozvánku Vám zdarma zašlu, hned jak mi příjdou.

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006