A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Jak jsem byl hrát bowling

 | 7.3.2007

To jsem tak jednou šel hrát bowling, že si to taky zkusím, abych poznal zase něco nového. Bylo nás tam šest a z toho jsem byl jedinej, kdo tu kouli nikdy neměl v ruce. Je teda pravda, že tam žádnej velkej odborník nebyl.

Když jsem přišel na řadu, tak jsem prvním hodem skolil 5 kuželek na první pokus v životě to nebylo špatný, ne? No tak jsem se jal druhého pokusu a ejhle, přešlap. To mi nikdo nemohl říct, že to taky bere přešlapy? Nu což místo 8 bodů, jsem měl jen pět a držel jsem se na posledním místě. Druhé kolo však bylo o moc lepší, to víte, už jsem to dostal do ruky a tak jsem hned hodil desítku. Sice jsem se nedostal na první místo, ale už jsem nebyl poslední a ještě jsem měl vyhlídku na dobré bodové hodnocení v dalším kole, kde se mi počet sejmutých kuželek násobí dvěma. Inu je to jasný, už jsem mistr světa, sice na dvakrát, ale kuželky padly všechny. To už jsem byl tedy na prvním místě se slušným náskokem. Horší bylo, že jsem místo dvanáctistupňového piva dostal pivo desetistupňové a od té doby to šlo se mnou z kopce. Vždycky jeden ze dvou pokusu skončil ve žlábku a tím druhým jsem toho už moc nezachránil. Vše se obrátilo k lepšímu, jakmile byla ona desítka dopita. To byly poslední dvě kola do konce hry a já zas hodil desítku na poprvé a tím pádem jsem se opět vyhoupl na první místo, kde jsem už zůstal. Celkové skóre bylo 91 bodů, což je teda na vítěze slabý výsledek, ale na úplného začátečníka to snad jde, ne?

Teď už můžu jen doufat, že to nebylo pouze začátečnické štěstí a že příště zase zaboduju a možná ještě víc, stačí, když nebudu pít tu nedobrou desítku ;o)

Příspěvek vyšel ve Středu 7.3.2007 14:05 v kategorii Ostatní a byl 17929x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] petr | 8.3.2007 12:12

Gravatar pro petr Jo, ta výhra byla vyložená náhoda ^_^ příště už to nebude tak jednoduchý.

[2] Človíček | 8.3.2007 14:17

Gravatar pro Človíček Tak to se ještě uvidí :-) Příště budu pít jenom dvanáctku a to pak uvidíš ;oD

[3] martezek | 8.3.2007 23:21

Gravatar pro martezek No ,teda človajs gratuluji !
Jestli bylo pivo pomocníkem? tak to nebyla poctivá sportovní výhra!ale jestli se ti jako alkoholikovi třepou ruce a potřebuješ to něják regulovat,pochopím to,nejsem zas tak necitlivý :)

[4] Človíček | 9.3.2007 08:43

Gravatar pro Človíček V tomto případě bylo pivo povolený doping, kterého si dopřáli všichni hráči i hráčky, takže zde to bylo v pořádku ;-)

[5] ObiSkyWalker | 9.3.2007 20:38

Gravatar pro ObiSkyWalker Gratuluji k výbornému výkonu :-) Já bych po jednom pivu, byť by to byla desítka, zřejmě moc kuželek netrefil :-)

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006