A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Měsíc plný bolesti

 | 30.4.2007

Tak už se duben blíží ke konci a jsem tomu opravdu rád. Tento měsíc mám smůlu na různá zranění a doufám, že v květnu se to napraví. Všechno začalo docela nevinně, nakopnuté lýtko není nic až tak zvláštního a za týden už bylo v pohodě, ale na velikonoce se můj prst dostal do zavřených dveří od auta. To už bylo horší, ale už roste nový nehet. Týden na to mi na sousední prst, při mém pádu, stoupli na fotbale kopačkou, kus prstu byl téměř pryč. Před pár dny už všechno srostlo a prst už nemám ani zalepený a to jsem si říkal, že už to snad skončilo, dva týdny byl klid až do včera. Opět jsem byl na fotbale a tentokrát to byl knockout přímo do obličeje. Nyní mám oteklou levou půlku hlavy a natrhnutý nos, který drží pohromadě steh.

Myslím, že tohle už není moc normální a mělo by to konečně skončit. Tak mi držte palce, abych se dožil června. Je to totiž pro mě dost důležitý měsíc.

Příspěvek vyšel v Pondělí 30.4.2007 10:07 v kategorii Ostatní a byl 15465x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] Kubiláj | 29.4.2007 19:18

[2] ObiSkyWalker | 29.4.2007 20:00

Gravatar pro ObiSkyWalker "Sportem ku trvalé invaliditě." - jinak to nelze nazvat.

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006