A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Microsoft IT Challange 2008

| 14.7.2008

V sobotu 12.července jsem se zúčastnil oficiálního mistrovství republiky v MTB IT Microsoft IT Challange 2008 za firemní barvy Blue Pixel Solutions, a.s.

Jelo se v Píseckých horách, start byl v Semicích. Závod to byl na cca 45 km s převýšením 626 metrů a byl součástí Galaxy série. Na startu 45 kilometrové trati se tedy sešlo více než 520 závodníků. Dostal jsem super číslo 999 a připravil se na start, rozjezd byl velice pomalý, v tom chumlu lidí to prostě ani jinak nešlo, ale jak se peloton trošku potrhal, tak už se jelo dobře. Na 37 kilometru mě chytla docela silná křeč, tak jsem musel na chvíli zastavit, ale všechno přešlo a tak jsem mohl úspěšně dojet až do cíle, kde na mě čekalo sluníčko. Tak jsem si lehl na fotbalové hřiště, u kterého byl start i cíl a dal si zasloužené pivo :-)

Mezi ajtíky do 35 let jsem nakonec skončil na 38. místě, ještě v neděli jsem si ale myslel, že 41, tři místa potěší. V celkovém pořadí jsem skončil zhruba v polovině na 261. místě. Na to, že letos mám najeto lehce přes 300 km a to všechno na silnici, tak myslím není zas až tak špatné :-)

Pokud to půjde, tak příští rok bych rád jel znovu, bylo to skvělé odreagování od práce a školy, rozhodně to považuji za vydařenou akci …

Příspěvek vyšel v Pondělí 14.7.2008 12:49 v kategorii Ostatní a byl 24531x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us