A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Na autosalon do Brna

 | 5.6.2007

Ve dnech 9. - 14. června se chystá v Brně autosalon, na kterém samozřejmě nebudu chybět ;o) Jedu hned v sobotu a udělám si tak oddechový den mezi učením na bakalářské zkoušky. Pokud nevíte co v těchto dnech dělat, tak vřele doporučuji a to i slečnám a dámám, které dokonce mají možnost mít vstupenku zdarma. Stačí, když se v rámci tématu letošního autosalonu "Žena a auto" zaregistrují na www.autosalon.cz, vytisknou si potvrzení a ukáží je na pokladně. Kromě volného vstupu si dámy mohou zkusit jízdy zručnosti.

Pro nás chlapy tam bude spousta skvělých aut a dokonce několik světových premiér:

Největším tahákem, tedy alespoň pro mě auto nekupujícího nadšence, bude stánky Lamborghini a Ferrari v pavilonu G2. Prostě už se těším, ale teď bych na to měl až do soboty zapomenout a pilně se učit, aby mi ten den nechyběl ;o) Pokud jedete taky, tak se třeba nevědomky potkáme a pokud nepojedete, tak chystám fotogalerii. Přeju pěkný den!

Příspěvek vyšel v Úterý 5.6.2007 20:03 v kategorii Ostatní a byl 15290x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006