A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Přednost chodců před tramvajemi?

 | 15.1.2008

Tak to vypadá, že chodci budou mít na přechodu absolutní přednost. Jediná věc, která se mi na tom nezdá je, že i před tramvají. Dokážete si představit, že někdo vběhne na přechod způsobem, který vidíme dnes a denně, tedy bez pořádného rozhlédnutí a několik tun těžká tramvaj bude muset na pár metrech zastavit. Tohle mi přijde vážně, jako pěkná hloupost. Příště by mohli naši zákonodárci nechat zastavit vlak na přejezdu.

Příspěvek vyšel v Úterý 15.1.2008 14:36 v kategorii Ostatní a byl 26094x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] Jakub Hejda | 15.1.2008 15:38

Gravatar pro Jakub Hejda Tak teď už jen vlaky :-)

[2] Milka | 16.1.2008 17:42

Gravatar pro Milka Já vidím jako hloupost celou přednost chodců. Řidiči by jim jí měli dávat, protože chtějí a ne proto, že jim to nařizuje zákon. A naopak chodci by neměli mít falešný pocit, že oni jsou pány situace. Nejlepší jsou na přechod vskakující důchodci, případně maminky, které do silnice nejdříve vstrčí kočárek. Jako řidič z toho mám stres. :) Je zvláštní, jak zavedením tohohle skvělého zákona stoupl počet nehod na přechodech. Tak schválně, kolik dalších skončí pod tramvají a ucpe tak v ranní špičce celou Prahu (a nejen jí :).
Jééé, já se umím naštvat... Mám dneska bojovnou náladu, zvítězila jsem v souboji o známku z jednoho takového super předmětu - na dnešním termínu byla úmrtnost rovných 79% studentů. Prosím tedy o pochopení. :)

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006