A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Super sportovní odpoledne u televize

| 21.1.2007

Dnes jsem měl takový ten líný den, kdy se mi nechtělo vůbec nic dělat a tak jsem se díval na televizi, kde byl dnes zajímavý sportovní program. Jako první přišel na řadu fotbal, kde hrál Arsenal s Manchesterem. Manchaster jako lídr anglické Premier League byl mírným favoritem, ale Arsenalu se již tuto sezónu podařilo Manchester porazit. V prvním poločase gól nepadl, ale ve druhém se po dlouhé době prosadil Wayne Rooney a Manchester vedl a Arsenal musel dotahovat. Deset minut před koncem Tomáš Rosický nacentroval a Van Persie vyrovnal, to ovšem ještě nebylo všechno. Ve třetí minutě nastavení ze stejné strany odcentroval Eboue a kapitán Arsenalu Thierry Henry dokončil obrat. Byla to skvělá podívaná a můj oblíbený tým dokázal podruhé Manchester porazit.

Po skončení fotbalu jsem přepnul na házenou, kde naše reprezentace 20 minut před koncem prohrávala s Egyptem o čtyři body 18:22 a snažila se zápas otočit. Egypt hrál skvěle, ale našim se podařilo něco neuvěřitelného, od stavu 22:26 nenechala Egypt skórovat až do doby, kdy už jsme vedli 27:26, pak už následoval velice dramatický závěr, který jsme zvládli a nakonec vyhráli 31:30. Egypťanů mi bylo vyloženě líto, jejich hra byla hodná postupu mezi dvanáct nejlepších, ale po dvou prohrách na mistrovství světa přišli o všechny naděje.

Bylo to super sportovní odpoledne u televize, vůbec nelituji toho, že jsem se celé odpoledne flákal a díval se na televizi. Opravdu skvělý zážitek.

Příspěvek vyšel v Neděli 21.1.2007 19:52 v kategorii Ostatní a byl 14628x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us