A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Super sportovní odpoledne u televize

 | 21.1.2007

Dnes jsem měl takový ten líný den, kdy se mi nechtělo vůbec nic dělat a tak jsem se díval na televizi, kde byl dnes zajímavý sportovní program. Jako první přišel na řadu fotbal, kde hrál Arsenal s Manchesterem. Manchaster jako lídr anglické Premier League byl mírným favoritem, ale Arsenalu se již tuto sezónu podařilo Manchester porazit. V prvním poločase gól nepadl, ale ve druhém se po dlouhé době prosadil Wayne Rooney a Manchester vedl a Arsenal musel dotahovat. Deset minut před koncem Tomáš Rosický nacentroval a Van Persie vyrovnal, to ovšem ještě nebylo všechno. Ve třetí minutě nastavení ze stejné strany odcentroval Eboue a kapitán Arsenalu Thierry Henry dokončil obrat. Byla to skvělá podívaná a můj oblíbený tým dokázal podruhé Manchester porazit.

Po skončení fotbalu jsem přepnul na házenou, kde naše reprezentace 20 minut před koncem prohrávala s Egyptem o čtyři body 18:22 a snažila se zápas otočit. Egypt hrál skvěle, ale našim se podařilo něco neuvěřitelného, od stavu 22:26 nenechala Egypt skórovat až do doby, kdy už jsme vedli 27:26, pak už následoval velice dramatický závěr, který jsme zvládli a nakonec vyhráli 31:30. Egypťanů mi bylo vyloženě líto, jejich hra byla hodná postupu mezi dvanáct nejlepších, ale po dvou prohrách na mistrovství světa přišli o všechny naděje.

Bylo to super sportovní odpoledne u televize, vůbec nelituji toho, že jsem se celé odpoledne flákal a díval se na televizi. Opravdu skvělý zážitek.

Příspěvek vyšel v Neděli 21.1.2007 19:52 v kategorii Ostatní a byl 15072x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] aaa | 26.1.2007 19:41

ty ses ale narcista:)

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006