A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Těžký život novorozence

 | 9.11.2006

Všechny postavy v tomto příběhu jsou smyšlené a jakákoliv podobnost s reálnými lidmi je pouze náhodná!

NovorozenecPorod jsem přežil docela dobře a teď je ze mě novorozenec, ale lidi, řeknu vám, že ležet si takhle v bříšku bylo lepší. Teď jsem na tom dost bledě. Na světě jsou lidi, kteří umí spousty velkých, důležitých a zajímavých věcí a já se ještě neumím ani sám najíst. Všechno co umím se dá spočítat na prstech jedné ruky. Nevěříte? Tak se mnou počítejte! Umím řvát (zvedněte palec), spát (ukazovák), čůrat (prostředník), kakat (prsteník) a cucat (malíček). A to je pět prstů na jedné ruce. To cucání je nejlepší, protože vždycky, když mi maminka dá cucat svoje ňadro, tak mám prima baštu. Tatínek mi to vždycky závidí, ale já jej nenechám, to můžu jenom já. Aspoň doufám, protože bych nesnesl, kdyby někdo jedl z mýho.

Ale jinak mám fakt těžkej život, asi se ukoušu nudou. Fakt hrůza, přes den se snažím spát, abych ten čas nějak zabil. Večery jsou naštěstí jiný, protože mě sem tam nikdo nehlídá, to pak vždycky pařím až do rána. Maminka má asi jinej názor na noční život než já, protože vždycky přijde a snaží se mě přesvědčit, abych nekřičel, tak ji vždycky na chvilku poslechnu, ale jakmile je pryč tak zase začnu, přece si nebudu kazit zábavu, že?

Jo a abych nezapomněl, nejhorší na tom životě jsou základní lidské potřeby. Vždycky, než mě maminka přebalí, se necítím zrovna nejlíp. Fakt je to nepříjemný pocit, opravdu nevím, jak to vydržím. Je mi teprve pár dnů a už mě to štve. Už se těším až trošku vyrostu a budu se moct aspoň batolit, to už bude jiný kafe. No a úplně nejvíc se těším až půjdu do školky, fakt! Holky těšte se!!!

Příspěvek vyšel ve Čtvrtek 9.11.2006 23:48 v kategorii Ostatní a byl 16134x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] ObiSkyWalker | 10.11.2006 13:50

Gravatar pro ObiSkyWalker No paráda, už se těším na další pokračování :-).

[2] Martin Ž | 13.11.2006 09:49

Gravatar pro Martin Ž No tak teda človajs,ty máš sakra dobrou paměť:)....taky mě zajímá,cos dělal s holkama,až si byl starší,i když nejsem holka.

[3] Michal Horák | 13.11.2006 10:18

Gravatar pro Michal Horák Martin: Třeba se to s těma holkama taky jednou dozvíš

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006