A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Už vím, kam jedu na dovolenou: Řecko - Zakynthos

 | 27.1.2009

Letos pojedu prvně k moři, mám to jako dárek, za státnice, které mě čekají v květnu a když to nevyjdou, tak je to dárek za část státnic :-)

No a jak jsme s mojí drahou polovičkou přišli na Zakynthos? No vlatně jednoduše. Nejdříve jsme vyloučili místa kam minimálně jeden nás moc nechce takže jsme se dostali ke středozemnímu moři, potom jsme vybírali podle relativního klidu a dopravy. No a nakonec jsme měli už jen jednu podmínku a to byly peníze, přeci jen zas tak moc jich nemáme. Po všech těchto redukcích na nás vypadlo Řecko s ostrovem Zakynthos.

Mě osobně tam láká podle všeho krásné prostředí a želva Caretta-Caretta a mou drahou polovičku, zase čisté moře a vysoké teploty.

Jedeme 3. července, takže snad ty teploty ještě nebudou nejvyšší a letíme z Prahy, kdo by to byl řekl, že z Brna se létá spíše na 10 dní a více? Já tedy ne.

No a jak se vrátím, tak určtě podám svou pravdivou subjektivní výpověď o tom, jestli to byl výběr správný …

Příspěvek vyšel v Úterý 27.1.2009 15:03 v kategorii Ostatní a byl 58257x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] Hanka | 25.3.2009 11:02

Gravatar pro Hanka Dobrý den, prosím o informaci - jedeme také na Zakynthos už 28.5. Byl jste tam někdo v tuto dobu - tedy konec května - začátek června? Jaké bylo počasí, byla teplá voda? Letošní jaro mne poněkud znepokojuje. Díky moc a zdravím.

[2] Človíček | 16.4.2009 15:20

Gravatar pro Človíček Tak bohužel nakonec nikam, minimálně já, nejedu, takže už nečekejte, že bych napsal nějaké další informace :-(

[3] mikyz | 2.5.2009 10:16

Gravatar pro mikyz Exotika, exotica, Bali, Borneo, Malajsie, Brazilie, Maledivy, Thajsko, Keňa, Venezuela, Thajsko, Havaj, Tunisko levna exoticka dovolena, exotika levne, dovolena levne DovolenaExotika.cz

[4] Mikyz | 14.5.2009 10:20

Gravatar pro Mikyz Exotika, exotica, Bali, Borneo, Malajsie, Brazilie, Maledivy, Thajsko, Keňa, Venezuela, Thajsko, Havaj, Tunisko levna exoticka dovolena, exotika levne, dovolena levne "Dovolenaexotika.cz":[http://www.dovolenaexotika.cz]

[5] Mikey | 30.3.2010 09:52

Gravatar pro Mikey Pokud si chcete zjistit počasí nejen na tomto ostrově, doporučuji se podívat na http://pocasi.cklub.cz/.

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006