A jedeme dál ...
Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje

Webové stránky Lesy ČR

 | 23.2.2007

Nedávno jsem se náhodou dostal na webové stránky Lesů České republiky, které mě na první pohled okouzlily svým skvělým vzhledem. Vypadají fakt skvěle, tak jsem se jal dalšího brouzdání po tomto sajtu, abych zjistil jaké užitečné informace nabízí.

Webové stránky Lesy ČR

Web je rozdělen do tří kategorií a to pro Turisty a přátele přírody, odbornou veřejnost a obchodní partnery. Obchodním partnerem nejsem a jako odborník na lesy se taky necítím a proto jsem se vydal cestou turisty nebo spíše víc přátele přírody. Nebudu zastírat, že přišlo mírné zklamání, nebýt fotogalerie a popisu Informačního systému v lese, tak bych snad dál ani nepokračoval.

Nu, rozhodl jsem se podívat na to jak bude vypadat část pro odbornou veřejnost. Zde jsem byl docela překvapen, že jsem dokonce i rozuměl tomu co se tu píše a co víc dají se zde najít i zajímavé věci.

Web vypadá opravdu dobře, ale je pravda, že obyčejného lesního turistu, který se chce dozvědět, kde je co zajímavého, kde žije jaká lesní zvěř a jak ji může zahlédnout, moc stránky svým obsahem nenadchnou a tak bude muset hledat jinde. Kdyby zde nebyla ona kategorie webu pro turisty a přátele přírody, tak bych tento web hodnotil mnohem více pozitivně, protože jde přeci jen o firmu a ne o fandovský web.

Příspěvek vyšel v Pátek 23.2.2007 10:14 v kategorii Weboviny a byl 19832x zobrazen. Pokud se vám líbil můžete si jej zalinkovat: Linkuj.cz, Del.icio.us

Komentáře


[1] afu | 24.2.2007 11:58

Gravatar pro afu ano, nedávno jsem tam zabrousil kvůli aktuálním informacím o kalamitách a nemám co vytknout

[2] MzK | 24.2.2007 16:08

Přidejte svůj komentář

Přidej komentář

Tipy na přečtení

Kategorie

Vyhledávání

Odkazy

Nejčtenější příspěvky za poslední týden

Poslední příspěvky

"A jedeme dál ..." Človíčkův Weblog aneb Michal Horák bloguje. (c) Michal Horák (Človíček webdesign) 2006